Dilek Odabasi-Seker ontvangt Erespeld van de gemeente Waalwijk

Op 18 maart 2025 ontvangt oud-wethouder Dilek Odabasi-Seker de Erespeld van de gemeente Waalwijk uit handen van burgemeester Sacha Ausems. De onderscheiding is een teken van erkenning en waardering voor haar jarenlange inzet en betrokkenheid bij de gemeente Waalwijk.  

Dilek Odabasi-Seker zette zich jarenlang in als vrijwilliger voor Waalwijk. Haar toewijding voor de stad zette ze later in als raadslid en daarna als wethouder. Zo maakte ze zich sterk voor jonge inwoners die extra steun nodig hebben en zette zich in voor het bestrijden van armoede en achterstanden. Onder haar leiding zijn waardevolle zaken ontwikkeld, zoals Jong in Waalwijk en de Koers Sociaal Domein. Daarnaast stond ze aan de basis van het Scheidingsloket en speelde ze een grote rol in de ontwikkeling van Waalwijk Taalrijk, de Visie Duurzaamheid en de ontwikkeling van de Westelijke Langstraat.  

Een verbindende kracht

Naast haar waardevolle prestaties staat Dilek bekend om haar verbindende aanpak. Ze wist conflicten te beëindigen door te zoeken naar oplossingen waarin verschillende partijen zich konden vinden. Haar warme en betrokken persoonlijkheid zorgde voor sterke samenwerkingen tussen de gemeente en andere organisaties. Ook na haar wethouderschap is ze zich blijven inzetten voor een mooiere Waalwijkse samenleving. Met de uitreiking van de Erespeld spreekt de gemeente haar grote waardering uit voor Dileks bijdrage aan de gemeente Waalwijk. 

Toekomst 

Per 1 april start Dilek als bestuurder van Stichting Buurtgezinnen, waarbij ze haar maatschappelijke missie voort gaat zetten. Onder het motto 'Opvoeden doen we samen' koppelt deze stichting gezinnen die steun kunnen gebruiken aan een stabiel gezin in de buurt. 

  • Maatregelen én investering voor zwembad Zidewinde

    In het zwemseizoen van 2025 mogen er per dag maximaal 750 zwemmers naar zwembad Zidewinde komen. Dit wordt gedaan om de waterkwaliteit te behouden.

  • Lintjesregen 2026

    Ken jij iemand die zich bijzonder inzet voor anderen of een indrukwekkende prestatie heeft geleverd? Er zijn verschillende onderscheidingen voor zulke bijzondere mensen, en het is mogelijk om hen hiervoor voor te dragen.

  • Meer aandacht voor een fietsvriendelijker bedrijventerrein Haven

    Goed nieuws voor fietsers op bedrijventerrein Haven! Start-up Nieuwe Wending werkt de komende periode samen met gemeente Waalwijk, Parkmanagement Waalwijk en de provincie Noord-Brabant aan een fietsvriendelijker bedrijventerrein Haven.